Aktualności,  Teksty, wywiady, opinie

Wywiad dla Frondy

Kiedyś mówiono, że jak trzeba za coś dużo zapłacić, to płaci się, jak za zboże. Wygląda na to, że to już przeszłość. Więc może warto przypomnieć słowa Mistrza z Czarnolasu, słowa sprzed wieków, ale jakże aktualne: „Nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi”. Czy taka ma być nasza dewiza?

Zapraszam do zapoznania się z obszerniejszą moją opinią (dla FRONDY) na temat problemów ze zbożem, które, w dużej mierze, sami wywołaliśmy, a przynajmniej mogliśmy je przewidzieć, a teraz, w pocie czoła będziemy je rozwiązywać.

https://www.fronda.pl/a/J-K-Ardanowski-dla-Frondy-Polska-wies-utracila-nadzieje,213604.html?fbclid=IwAR3rBoo1bdHSaPGUB32MH2aUEtkN9Ph95Ij-J6pJRyxMzZtDRc8wQcIqj-c